1/9

СЕЗОННА СКАРБНИЦЯ ЗДОРОВ'Я 

 

Свіжі плоди з наших ягідних полів. Завжди тільки висока якість та   найкращі сорти. Ми розуміємося на своїй роботі і любимо її. Пригости себе справжньою силою природи. 
  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle

ПРО НАС

 

Основна діяльність компанії ВАЙСБЕРІ направлена ​​на вирощування елітних сортів культур полуниці, лохини, смородина та малини. Високотехнологічність ягідників та іновації в сільськогосподарському виробництві, система менеджементу якості та екологічності продукції, надає нам можливість задовольнити попит найвибагливіших клієнтів в преміум сегменті HoReCa та поставляти продукцію на полиці супермаркетів. Підприємство також розвиває свій екпортний потенціал та підтвердила свою відповідність до вимог стандартів GLOBALG.A.P. Для наших споживачів сертифікат GLOBALG.A.P. означає, що вироблений продукт відповідає належному рівню безпеки і якості, вирощений з дотриманням екологічних норм, з турботою про професійне здоров'я і безпеку працівників та стан навколишнього середовища. Компанія відзначена Національним бізнес рейтингом та є членом профільної Асоціації Укрсадпром.

 

Наші сільськогосподарські потужності зосереджені в Макарівському районі Київської області  у агротехнопарку  на 65 км траси Київ-Житомир де сконцентровано на одній території різні виробники фруктів, ягід та овочів. Ми маємо всі необхідні потужності для зберігання та підготовки продукції до збуту. Таке вдале розтушування нашої виробничої бази забезпечує зручну логістику для постачання наших ягід  клієнтам та партнерам, а грунти підприємства, досвід та ставлення до роботи дозволяють виробляти тільки високоякісну продукцію, що вже схвально оцінили наші споживачі.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle
Follow us! Like us!